Приглашаем на вебинар "КАК УСПЕШНО пройти собеседование и тестирование в польский ВУЗ".

Для участия в вебинаре зарегистрируйтесь на мероприятие.https://www.facebook.com/events/2081534668749843 (перейти по ссылке и нажать ПОЙДУ)- технические правила проведения собеседований и тестирований, используемых в ВУЗах Польши,- особенности проведения очного собеседования в самом ВУЗе на примере Ягеллонского университета,- особенности проведения собеседования по скайпу на примере Экономического университета в Катовице- особенности проведения on-Linе тестирования на примере Селезского университета- тесты, проводимые в Киеве Краковским экономическим университетом и Университетом Мицкевича,- подготовка портфолио для творческих экзаменов.

Отвечаем на Ваши вопросы!!!

Для того, чтобы задать свой вопрос, передйдите по ссылке

3 квіт. 2015
Розпочала роботу телефонна "гаряча" лінія з питань порушених прав та інтересів дітей

В Дніпропетровському обласному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за телефоном

(056)370-48-19 працює телефонна "гаряча" лінія "Якщо ображають дитину". "Гаряча" лінія приймає дзвінки з питань порушених прав та інтересів дітей.

Режим роботи "гарячої лінії" з 9.00 до 17.00 у робочі дні

21 березня 2017 року вчителем української мови та літератури - Кузенною В.В. була проведена виховна година "Всесвітній день поезії"

Виховний захід: "Шевченко - великий українець!"

Учениця 11-А класу - Руда Юлія прочитала вірш "Фрагмент пам`яті"

Вчитель історії - Грищенко В.Л. проводить виховний захід: "Пам`ятаймо цю скорботну дату в ім`я майбутнього України"

У школі була представлена бібліотекарем школи - Донченко Л.Г. книжкова виставка, присвячена вшануванню пам`яті жертв голодомору

Вчителі та учні школи вшановують пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників у 1932-1933 років

Урочистий захід до Дня українського козацтва та Захисників України

Звернення адміністрації КЗО ВСШ №8 та педагогічного колективу до учнів, їх батьків та осіб, що їх заміняють

Адміністрація школи звертається до учнів, батьків та осіб, що їх замінюють з вимогою про недопущення залучення учнів у участі в політичних акціях під час навчально-виховного процесу.

З метою збереження життя і здоров’я ваших дітей, та попередження вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень. Просива Вас, не дозволяйте, щоб ваші діти були втягнуті у громадянсько-політичні акції протесаного характеру. Роз’яснюйте, що політика – справа дорослих.
Цінуйте своє життя і життя своїх дітей!

З повагою до Вас, адміністрація та педколектив

Відзначення Нового Року 2016

День толерантності

У ході проведеного заходу адміністрацією школи та представником кримінальної міліції Красногрвардійського району лейтенантом міліції Потемкіною Валентиною Анатоліївною батькам була надана теоретична допомога, проваедена роз'яснювальна бесіда щодо виконання ними ст. 184 Адміністративного кодексу України, а також були надані поради щодо запобігання злочинності та правопорушень серед дітей та учнівської молоді.