Бутова Валентина Григорівна

Категорія: вища

Педагогічне звання: Вчитель-методист, відмінник освіти України

Педагогічне кредо:

Від успіху вчителя - до успіху учня.

• «Шляхетна людина допомагає людям побачити те, що є в них доброго, і не вчить людей бачити те, що є в них поганого» (Конфуцій)

• «Освічина  людина тим і відрізняється від неосвіченої, що продовжує вважати свою освіту незакінченою»

(К. Сімонов)

Тема, за якою узагальнено досвід:

Використання інформаційно-комп'ютерних технологій на уроках біології

Золоті перлини досвіду:

Ø     Використання комп'ютерних технологій на уроках.

Ø     Розробка комп'ютерних презентацій уроків.

Ø     Проведення інтегрованих, нестандартних уроків.

Ø     Поєднуючи активні прийоми і методи, нестандартні форми організації навчальних знань виховувати в учнів власний погляд на навколишній світ, місце людини в ньому.

Ø     Подолання пасивності дітей через дидактичні і рольові ігри, різноманітність форм навчання, розкріпачення особистості учня в навчальному процесі, створення умов для здобуття знань і навичок понад шкільних програм.

Ø     Орієнтування учнів на дійсні й вічні цінності.

Виховання особистості, яка володіє критичним мисленням, здатної самостійно робити вибір у будь-якій ситуації.