Звіт директора

про проведену роботу у 2017/2018 навчальному році

Комунальний заклад освіти "Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа №8" Дніпровської міської ради здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положення про вечірню (змінну) середню школу, власного Статуту.

Школа з російською мовою навчання, збудована в 1946 році.

В навчальному закладі створені належні умови для навчання учнів. Всі кабінети обладнані відповідними меблями, мають освітлення згідно норм СанПіНу.

Всі навчальні кабінети відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

Особливість формується у процесі соціалізації, тобто в результаті засвоєння суспільного досвіду, що передбачає організацію цілеспрямованої, в системах «дорослі - діти» і «діти - діти», котра реалізується в межах закладу.

Виховна робота в школі здійснюється відповідно до Закону України «Про освіту», який наголошує, що основною метою освіти є формування всебічно розвиненої людини як вищої цінності суспільства.

Робота із соціальної адаптації школярів ведеться планово й має свої закономірності. Кожен навчальний рік починається з вивчення учнями Статуту та правил внутрішнього розпорядку, їх основних вимог. Щомісячно проходить організаційний класний час, де проводиться аналіз виконання учнями статуту та правил внутрішнього розпорядку.

До річного плану роботи школи включені заходи щодо соціальної адаптації учнів. Проводяться психологічні тренінги, ведеться індивідуальна робота з учнями та їх батьками, які мають низький рівень соціальної адаптації.

В результаті роботи з учнями які схильні до пропусків занять без поважної причини, кількість пропусків зменшилась.

Школа співпрацює з кримінальною міліцією та з Управлінням-служби у справах дітей, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чечелівської районної у м. Дніпропетровську ради, 4 рази на рік  у школі проводиться Рада з профілактики правопорушень, сумісно з даними представниками.

Мережа класів на 03.05.2017 навчального року

Очна форма